ßeTa Fan Club
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ!!!

BETA FAN FORUM
ßeTa Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßeTa Fan Club

Sadece Fan işi bir sitedir Resmi değildir

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vampire Diaries | LJ Smith.

YazarMesaj
Bora Akkas

Bora Akkas

Vampire Diaries | LJ Smith. Empty
MesajKonu: Vampire Diaries | LJ Smith.   Vampire Diaries | LJ Smith. Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 12:50 pm

4 kitaptan oluşuyor sanırım tam bilmiyorum açıkçası ama e-book olarak indirdim ve okumaya başlayacağım sizlerle görüşlerimi burada paylaşacağım =)

Kitabın eylülde çıkacak olan tv serisi içnide ön hazırlık olsun

E-book olarak 4 kitabı indirmek isteyenler (orjinal dilinde ingilizce)

http://www.4shared.com/get/108783643/3659c6af/Vampire_Diaries_Lisa_Jane_Smith.html;jsessionid=D0A43A93AABDEA362921DF2B040D3C7D.dc116

1- Awakening

2- The struggle

3-The Fury

4-Dark Reunion

5-The return:Nightfall

ilk kitabı netten indirmeden orjinal baskısında okumak için

http://browseinside.harperteen.com/index.aspx?isbn13=9780061140976

Kitabın çevirisi türkiyede varmı bilmiyorum çok aradaım ama bulamadım ismi değişik olabilir . eğer varsa böyle bi,r çeviri bizlere haber verirsiniz =)

kitabın konusu şu :

İtalya rönasansında iki kardeş damon ve Stefan Salvatore katherine adındaki genç bir vampire aşık olurlar .Katherine'in kalbi iki kardeş içinde yeterince büyüktü . iki kardeş onu kendisine ait yapabilmek için sürekli kavga ettiler. Katherine olan bağlılık için verilen savaş sonunda onun ölümüne iki kardeşin ise ölümsüzlüğüne , kalp kırıklığına ve sonsuza kadar sürecek çekişmeye sebep oldu .

Yüzyıllar sonra iki kardeşin yolu virginia'ya düşer ve oradaki güzeller güzeli elena için tarih tekerrür edecektir .

Vampire Diaries | LJ Smith.
1 sayfadaki 1 sayfası